20 listopada 2017 09:48

24. INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA TOMASZOWA MAZ. W KRĘGLACH

DRUŻYNY

Za nami druga kolejka Mistrzostw Amatorów w Kręglach – poniżej wyniki 2. zawodów oraz klasyfikacja generalna 24. Indywidualnych Mistrzostw Tomaszowa Mazowieckiego w Kręglach. Następne zawody 30 listopada (czwartek) godz. 18.30

Wyniki drugich zawodów 16.11.2017:

MĘŻCZYŹNI:

Lp.

Imię i nazwisko

Wynik

1.

Napierała Szymon

245

2.

Śliwiński Tadeusz

245

3.

Dębicki Michał

237

4.

Gliszczyński Tomasz

236

5.

Wągrodzki Grzegorz

236

6.

Dziubecki Tomasz

231

7.

Zbroszczyk Arkadiusz

229

8.

Wiskowski Sebastian

227

9.

Henig Rafał

224

10.

Plich Leszek

222

11.

Wojtalczyk Artur

221

12.

Słowiński Maciej

219

13.

Głogowski Jakub

216

14.

Zbroszczyk Sylwester

216

15.

Mordaka Jarosław

214

16.

Grabowski Jacek

212

17.

Lasota Jacek

210

18.

Krężelewski Bartek

205

19.

Kucharczyk Andrzej

178

20.

Ciesielski Paweł

164

 

KOBIETY:

Lp.

Imię i nazwisko

Wynik

1.

Polak Bożena

244

2.

Miarka Marta

224

3.

Śliwińska Anna

223

4.

Dębiec Monika

202

 

KLASYFIKACJA GENERALNA:

Lp.

Imię i nazwisko

Punkty

1.

Dębicki Michał

285

2.

Napierała Szymon

280

3.

Śliwiński Tadeusz

280

4.

Dziubecki Tomasz

255

5.

Zbroszczyk Arkadiusz

235

6.

Wiskowski Sebastian

225

7.

Gliszczyński Tomasz

195

8.

Grabowski Jacek

195

9.

Plich Leszek

185

10.

Słowiński Maciej

185

11.

Wojtalczyk Artur

175

12.

Lasota Jacek

170

13.

Zbroszczyk Sylwester

170

14.

Henig Rafał

165

15.

Mordaka Jarosław

150

16.

Głogowski Jakub

140

17.

Wągrodzki Grzegorz

125

18.

Strzelecki Zbigniew

110

19.

Kucharczyk Andrzej

105

20.

Henig Łukasz

100

21.

Dębowski Klaudiusz

70

22.

Krężelewski Bartek

60

23.

Ciesielski Paweł

50

24.

Wojciechowski Krzysztof

45

 

Lp.

Imię i nazwisko

Punkty

1.

Miarka Marta

290

2.

Polak Bożena

285

3.

Śliwińska Anna

275

4.

Dębiec Monika

130

PUCHAR „PARKIET-DOM”

Lp.

Imię i nazwisko

Strącone kręgle

1.

Dębicki Michał

500

2.

Śliwiński Tadeusz

491

3.

Napierała Szymon

488

4.

Dziubecki Tomasz

475

5.

Zbroszczyk Arkadiusz

470

6.

Wiskowski Sebastian

467

7.

Polak Bożena

454

8.

Grabowski Jacek

454

9.

Miarka Marta

452

10.

Słowiński Maciej

452

PUCHAR ANDRZEJA KUCHARCZYKA

1) Dębicki Michał – 263