8 listopada 2017 10:36

24. INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA TOMASZOWA MAZ. W KRĘGLACH

DRUŻYNY

Ruszyły kolejne Mistrzostwa Amatorów w Kręglach – poniżej wyniki 1. zawodów oraz klasyfikacja generalna 24 Indywidualnych Mistrzostw Tomaszowa Mazowieckiego w Kręglach.

Wyniki pierwszych zawodów 02.11.2017:

MĘŻCZYŹNI:

Lp.

Imię i nazwisko

Wynik

1.

Dębicki Michał

263

2.

Śliwiński Tadeusz

246

3.

Dziubecki Tomasz

244

4.

Napierała Szymon

243

5.

Grabowski Jacek

242

6.

Zbroszczyk Arkadiusz

241

7.

Wiskowski Sebastian

240

8.

Strzelecki Zbigniew

238

9.

Lasota Jacek

237

10.

Henig Łukasz

236

11.

Słowiński Maciej

233

12.

Zbroszczyk Sylwester

231

13.

Plich Leszek

224

14.

Wojtalczyk Artur

223

15.

Mordaka Jarosław

222

16.

Dębowski Klaudiusz

221

17.

Gliszczyński Tomasz

206

18.

Henig Rafał

203

19.

Głogowski Jakub

199

20.

Kucharczyk Andrzej

176

21.

Wojciechowski Krzysztof

159

 

KOBIETY:

 

Lp.

Imię i nazwisko

Wynik

1.

Miarka Marta

228

2.

Śliwińska Anna

226

3.

Polak Bożena

210

 

KLASYFIKACJA GENERALNA:

Lp.

Imię i nazwisko

Wynik

1.

Dębicki Michał

150

2.

Śliwiński Tadeusz

140

3.

Dziubecki Tomasz

135

4.

Napierała Szymon

130

5.

Grabowski Jacek

125

6.

Zbroszczyk Arkadiusz

120

7.

Wiskowski Sebastian

115

8.

Strzelecki Zbigniew

110

9.

Lasota Jacek

105

10.

Henig Łukasz

100

11.

Słowiński Maciej

95

12.

Zbroszczyk Sylwester

90

13.

Plich Leszek

85

14.

Wojtalczyk Artur

80

15.

Mordaka Jarosław

75

16.

Dębowski Klaudiusz

70

17.

Gliszczyński Tomasz

65

18.

Henig Rafał

60

19.

Głogowski Jakub

55

20.

Kucharczyk Andrzej

50

21.

Wojciechowski Krzysztof

45

 

Lp.

Imię i nazwisko

Wynik

1.

Miarka Marta

150

2.

Śliwińska Anna

140

3.

Polak Bożena

135

PUCHAR „PARKIET-DOM”

Lp.

Imię i nazwisko

Wynik

1.

Dębicki Michał

263

2.

Śliwiński Tadeusz

246

3.

Dziubecki Tomasz

244

4.

Napierała Szymon

243

5.

Grabowski Jacek

242

6.

Zbroszczyk Arkadiusz

241

7.

Wiskowski Sebastian

240

8.

Strzelecki Zbigniew

238

9.

Lasota Jacek

237

10.

Henig Łukasz

236

PUCHAR ANDRZEJA KUCHARCZYKA

1) Dębicki Michał – 263