18 września 2014 20:35

33. Ogólnopolski Tomaszowski Bieg im. Bronisława Malinowskiego – wyniki

Wyniki biegu na 10km są do pobrania w zbiorczym pliku PDF

Wyniki biegu na 3 km są do pobrania w zbiorczym pliku PDF

Wyniki na podium na dystansie 10 km

Kobiety na 10 km – 16-19 lat

1.Sylwia Tomczyk – MKS Tomaszów Maz. – czas 42,42
2.Kamila Ziółkowska – LUKS Boguszyce – czas 47,70
3.Karolina Rochowiec – Sieradz – czas 47,42

Kobiety na 10 km – 20-29 lat

1.Antonia Miłek – Chemik Noxy Puławy – czas 39,13
2.Katarzyna Oles – Łódź – czas 41,29
3.Katarzyna Downar – Korona Pabianice – cza 43,12

Kobietyna 10 km – 30-39 lat

1.Katarzyna Matysiak – Paradyż Kraśnica – czas 43,21
2. Aleksandra Piekarska – DLB PKO Banku – czas 47,15
3. Sylwia Okólska – Time4Runnig – 47,30

Kobietyna 10 km – 40-49 lat

1.Ewa Ochmańska – KB Arturówek Łódź – czas 43,36
2.Katarzyna Stefańska – GLS Nadarzyn Stara Wieś – czas 45,10
3.Julita Borowczyk – KluczTom Tomaszów Maz.- czas 49,37

Kobietyna 10 km – 50-59 lat

1.Mariola Pasikowska – Łódź – czas 58,16
2.Anna Psut – Tomazów Maz. – czas 1,00,48
3.Henryka Szost – Tomaszów Maz. – czas 1,05,06

Kobiety na 10 km – 60-69 lat

1.Szmytke Sabina – Szakale Bałut Łódź Konstantynów – cza 55,46
2.Wiktorek Jadwiga – Running Team Łódź – czas 59,22 3.Kurzawska Renata – KB Gapa Łódź – czas 1,00,27

Mężczyźni na 10 km – 16 – 19 lat

1.Patryk Stypułkowski – RKS Łódź – Koluszki – czas 34.53
2.Michał Mikołajewski – LUKS Boguszyce – czas 37,08
3.Tobiasz Olszak – MLUKS Rawa Maz.- czas 38,14

Mężczyźni na 10 km – 20-29 lat

1. Łukasz Grajcar – 1 w klas. gen. – CKS Budowlani Częstochowa – Konopiska – czas 33,47
2.Błażej Skowroński – 2 w klas. gen. – LKS Koluszki – czas 34,23
3.Marcin Paszkiewicz – 3 w klas. gen. – LKS Koluszki -Bielawy – czas 34,34

Mężczyźni na 10 km – 30-39 lat

1.Krzysztof Pietrzyk – LKS Koluszki – 34,51
2.Maurycy Oleksiewicz – Łódź – 35,33
3.Artur Kamiński – Gmina Sadkowice -Jajkowice – czas 35,33

Mężczyźni na 10 km – 40-49 lat

1.Tomasz Gwarek – Sadek – czas 37,35
2.Robert Antosiewicz – JW. 4228 Skład Regny – Tomaszów Maz.- czas 38,43
3.Tomasz Orman – Szydłowiec – czas 38,48

Mężczyźni na 10 km – 50-59 lat

1.Kazimierz Kamola – Chemik Noxy Puławy – czas 38,14
2.Jacek Nowocień – GLKS Nadarzyn Podkowa Leśna – cza 38,39
3.Jakub Strzelecki – Krwinka Łódź – czas 41,16

Mężczyźni na 10 km – 60-69 lat

1. Suk Mirosław – Zabiegani Częstochowa – czas 40,37
2. Fiks Zbigniew – Kraszew – czas 42,29
3. Kępiński Henryk – KB Spartakus Bełchatów – 42,18

Mężczyźni na 10 km – pow.70 lat

1.Marek Hendzelewski – TKKF ZNP Tomaszów Maz.– czas 48,09
2.Bronisław Czechowicz – KB TKKF Olimp Tomaszów Maz. – 53,34
3.Witold Błądek – Park Run Łódź – czas 58,43

Wyniki na podium na dystansie 3 km

Dziewczęta na 3km – 15 lat i młodsze

1.Łucja Wiktorowicz – Sport Team Opoczno
2.Karolina Bosiek – Gim.6 Opoczno
3.Magdalena Ciołek – Gim.2 Rawa Maz.

Kobiety na 3km – r. 1996 i starsze

1.Kamila Ziółkowska – LUKS Boguszyce
2.Natalia Grzegorczyk – Sport Team Opoczno
3.Natalia Kowalska – II LO Tomaszów Maz.

Chłopcy na 3km – 15 lat i młodsi

Bartłomiej Świątek – Sport Team Opoczno
Michał Wieczorek – Gim.1 Koluszki
3.Damian Bednarek – LUKS Boguszyce

Mężczyźni na 3km – 16-19 lat

1.Mateusz Celak – Sport Team Opoczno
2.Patryk Sypułkowski – ZSP Nr 2 Koluszki
3.Radosław Bednarek – LUKS Boguszyce