28 sierpnia 2015 23:01

34. TOMASZOWSKI BIEG im. BRONISŁAWA MALINOWSKIEGO

Plakat 34

ZARZĄD MIEJSKIEGO TKKF oraz OŚRODEK SPORTU i REKREACJI w Tomaszowie Mazowieckim jako główni organizatorzy 34. TOMASZOWSKIEGO BIEGU im. BRONISŁAWA MALINOWSKIEGO serdecznie zapraszają wszystkich miłośników biegania do wzięcia udziału w tej ogólnopolskiej imprezie, która w tym roku odbędzie się 6 września (niedziela).

Głównymi sponsorami imprezy są Las Vegas Power Energy Drink, Market Dekorator oraz Nu-Med Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej.
Impreza dofinansowana jest przez Urząd Marszałkowski w Łodzi, Gminę Miasto Tomaszów Mazowiecki.
Nad zawodami patronat objął Polski Komitet Olimpijski.
Start i meta usytuowane są na stadionie OSiR-u ul. Nowowiejska 9/27.
W imprezie mogą wziąć udział wszyscy chętni. W programie znajdą się tradycyjnie trzy biegi na dystansach 1500 m , 3 i 10 km.
Regulamin zawodów znajduje się na stronie internetowej Miejskiego TKKF w Tomaszowie Maz. www.tkkftomaszow.pl
Zgłoszenia przyjmowane będą w dniu zawodów od godz. 9.00 do godz.10.30 w sekretariacie imprezy (główne wejście do hali OSiR).
Do biegu na dystansie 10 km można się zgłaszać drogą elektroniczną pod adresem www.tkkftomaszow.pl. Tą drogą zgłoszenia przyjmowane będą do 31 sierpnia.
Dodać należy, że na dzień 25 sierpnia akces udziału w biegu na 10 km wyraziły już 372 osoby.
Wpisowe za udział na 10 km wynosi – 20 zł., płatne na konto organizatora do 31 sierpnia, po tym terminie 50 zł., na 3 km i 1500 m – 2 zł (płatne w dniu zawodów).

kategoria: biegi