9 stycznia 2013 13:00

Terminarz I Mistrzostw Tomaszowa Mazowieckiego w Halowej Piłce Nożnej o puchar Stacji Kontroli Pojazdów „ZIELONA”

T E R M I N A R Z

I MISTRZOSTW TOMASZOWA MAZOWIECKIEGO

W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

o PUCHAR STACJI KONTROLI POJAZDÓW „ZIELONA”

I RUNDA SEZON 2012/2013

 

1 KOLEJKA – 24 listopada 2012 r. (sobota)
Nr meczu Zespół Zespół Godz. Grupa
1 ALL STARS PERSONAL SYSTEM SERVICE 15.00 A
2 WKS POLSKÓR TWARDA 15.30 B
3 BEZ NAZWY REMBOR 16.00 A
4 SwM TEAM DOK II DALMET 16.30 B
5 HYDROGEOWIERT FAMA ROMSTOM 17.00 A
6 BOSHOKU MDK STER 17.30 B
7 RETOS WAKA WAKA 18.00 A
8 STRAŻ POŻARNA ZPC TEAM 18.30 B
KOLEJKA – 1 grudnia 2012 r. (sobota)
9 POLTECH REMBOR 15.00 A
10 DOK DALMET DOK II DALMET 15.30 B
11 ALL STARS FAMA ROMSTOM 16.00 A
12 WKS POLSKÓR MDK STER 16.30 B
13 BEZ NAZWY WAKA WAKA 17.00 A
14 SwM TEAM ZPC TEAM 17.30 B
15 HYDROGEOWIERT RETOS 18.00 A
16 BOSHOKU STRAŻ POŻARNA 18.30 B
3. KOLEJKA – 8 grudnia 2012 r. (sobota)
17 FAMA ROMSTOM RETOS 17.00 A
18 MDK STER STRAŻ POŻARNA 17.30 B
19 REMBOR HYDROGEOWIERT 18.00 A
20 DOK II DALMET BOSHOKU 18.30 B
21 PERSONAL SYSTEM SERVICE BEZ NAZWY 19.00 A
22 TWARDA SwM TEAM 19.30 B
23 POLTECH ALL STARS 20.00 A
24 DOK DALMET WKS POLSKÓR 20.30 B
4. KOLEJKA – 15 grudnia 2012 r. (sobota)
25 BEZ NAZWY POLTECH 15.00 A
26 SwM TEAM DOK DALMET 15.30 B
27 HYDROGEOWIERT PERSONAL SYSTEM SERVICE 16.00 A
28 BOSHOKU TWARDA 16.30 B
29 RETOS REMBOR 17.00 A
30 STRAŻ POŻARNA DOK II DALMET 17.30 B
31 WAKA WAKA FAMA ROMSTOM 18.00 A
32 ZPC TEAM MDK STER 18.30 B
5. KOLEJKA – 22 grudnia 2012 r. (sobota)
33 REMBOR WAKA WAKA 15.00 A
34 DOK II DALMET ZPC TEAM 15.30 B
35 PERSONAL SYSTEM SERVICE RETOS 16.00 A
36 TWARDA STRAŻ POŻARNA 16.30 B
37 POLTECH HYDROGEOWIERT 17.00 A
38 DOK DALMET BOSHOKU 17.30 B
39 ALL STARS BEZ NAZWY 18.00 A
40 WKS POLSKÓR SwM TEAM 18.30 B
6. KOLEJKA – 5 stycznia 2012 r. (sobota)
41 WAKA WAKA PERSONAL SYSTEM SERVICE 15.00 A
42 BOSHOKU WKS POLSKÓR 15.30 B
43 HYDROGEOWIERT ALL STARS 16.00 A
44 STRAŻ POŻARNA DOK DALMET 16.30 B
45 RETOS POLTECH 17.00 A
46 ZPC TEAM TWARDA 17.30 B
47 FAMA ROMSTOM REMBOR 18.00 A
48 MDK STER DOK II DALMET 18.30 B
7. KOLEJKA – 12 stycznia 2012 r. (sobota)
49 SwM TEAM BOSHOKU 15.00 B
50 PERSONAL SYSTEM SERVICE FAMA ROMSTOM 15.30 A
51 POLTECH WAKA WAKA 16.00 A
52 TWARDA MDK STER 16.30 B
53 ALL STARS RETOS 17.00 A
54 DOK DALMET ZPC TEAM 17.30 B
55 BEZ NAZWY HYDROGEOWIERT 18.00 A
56 WKS POLSKÓR STRAŻ POŻARNA 18.30 B
8. KOLEJKA – 19 stycznia 2012 r. (sobota)
57 RETOS BEZ NAZWY 15.00 A
58 STRAŻ POŻARNA SwM TEAM 15.30 B
59 WAKA WAKA ALL STARS 16.00 A
60 ZPC TEAM WKS POLSKÓR 16.30 B
61 FAMA ROMSTOM POLTECH 17.00 A
62 MDK STER DOK DALMET 17.30 B
63 REMBOR PERSONAL SYSTEM SERVICE 18.00 A
64 DOK II DALMET TWARDA 18.30 B
9. KOLEJKA – 26 stycznia 2012 r. (sobota)
65 SwM TEAM MDK STER 15.00 B
66 ALL STARS REMBOR 15.30 A
67 WAKA WAKA HYDROGEOWIERT 16.00 A
68 ZPC TEAM BOSHOKU 16.30 B
69 FAMA ROMSTOM BEZ NAZWY 17.00 A
70 DOK II DALMET WKS POLSKÓR 17.30 B
71 PERSONAL SYSTEM SERVICE POLTECH 18.00 A
72 TWARDA DOK DALMET 18.30 B