19 listopada 2014 01:46

XII Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego z okazji Święta Niepodległości o Puchar Zarządu Miejskiego TKKF w Tomaszowie Mazowieckim

DSC_1153

W tym roku wyjątkowo 9 listopada, a nie jak to bywało przed laty w dzień Narodowego Święta Niepodległości w Dzielnicowym Ośrodku Kultury odbył się INDYWIDUALNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI O PUCHAR ZARZĄDU MIEJSKIEGO TKKF W TOMASZOWIE MAZOWIECKIM. Mała zmiana w tradycji turnieju nie przeszkodziła w jego frekwencji.

Do zawodów przystąpiło 14 zawodników. Grali oni systemem,, brazylijskim” do dwóch przegranych. Najlepszy okazał się Tomasz Wieteska/zaw. DOK/., który w finale zwyciężył 3:0 Konrada Cichosza. Trzecie miejsce zajął Bogusław Frankiewicz. Kolejny był Zbigniew Goździk/DOK/. Na piątym znalazł się Paweł Burchard. Szóste miejsce przypadło Tomaszowi Błońskiemu. Impreza ta o charakterze otwartym i tym razem okazała się wyjątkowym sposobem uczczenia rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Inicjatorem i koordynatorem XII INDYWIDUALNEGO TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI O PUCHAR MIEJSKIEGO TKKF W TOMASZOWIE MAZOWIECKIM był Tadeusz Lubicki, pedagog, instruktor kultury fizycznej w DOK, a puchary wręczał Sławomir Krężelewski Prezes Zarządu Miejskiego TKKF w Tomaszowie Maz.

DSC_1153

DSC_1154

DSC_1156

DSC_1158

DSC_1180

DSC_1182