13 lutego 2016 12:31

Znamy mistrza halówki kolejkę przed zakończeniem rozgrywek!

hd8

Ósma kolejka tomaszowskiej halówki odbyła się w minioną sobotę.

W pierwszym meczu po gradzie bramek spotkanie DOK-u Dalmet i Fan Clubu Lechii zakończyło się iście hokejowym wynikiem. Ubiegłoroczni mistrzowie zwyciężyli 14:3. Na listę strzelców wpisali się: Tomasz Golewski (4), Maciej Lenarcik (4), Dominik Trepiak (2), Jakub Serwa, Przemysław Chachuła, Paweł Serwa, padła też jedna bramka samobójcza. Dla Fan Clubu Lechii dwa gole zdobył Kamil Kubiak, jednego Dawid Raczkowski.

Ciekawy przebieg miało drugie spotkanie, w którym o punkty walczyła Kawaleria-Joka i KOT-CAR. Wojskowi przez większość spotkania prezentowali się dobrze, dzięki czemu zdobyli dwie bramki, trafienia należały to Damiana Błaszczyka oraz Piotra Mostowskiego. Piłkarze KOT-CAR-u byli zagubieni na boisku i długo nie mogli złapać właściwego rytmu. Udało się to w dopiero ostatnich minutach spotkania, kiedy ich ataki na bramkę przeciwników były coraz bardziej przemyślane. Dzięki temu w przeciągu 5 minut trzykrotnie pokonali bramkarza Kawalerii i ostatecznie zwyciężyli 3:2.

Po zaciętym meczu Struga Personal pokonała Retos 5:4. Obydwie ekipy prezentowały podobny poziom gry, jednak jako ostatni szalę zwycięstwa na swoją stronę przechylili gracze Strugi po bramce Pawła Kuty w przedostatniej minucie spotkania.

W ostatnim pojedynku FAMA Fiero rozgromiła drugą drużynę DOK-u 8:2. Radiowa ekipa przeważała w każdym elemencie gry i świadomość, że spore prowadzenie w tym spotkaniu równa się ze zdobyciem największego pucharu halówki, jeszcze bardziej nakręcała zawodników. Piłka w bramce drużyny z Białobrzeg lądowała aż ośmiokrotnie. Trzy trafienia należały do Filipa Zdonka, dwa do Mateusza Olczaka i Mateusza Głowackiego, jedno dołożył Michał Lewandowski, dwie bramki dla DOK-u zdobył Tobiasz Piechna. Tym samym FAMA Fiero w przedostatniej kolejce zapewniła sobie tytuł mistrza halówki sezonu 2015/2016. Całej ekipie gratulujemy!